O mně

„Homeopatie je pro mě cesta za sebepoznáním, za životní rovnováhou, zvládáním extrémně náročných zátěžových situací a posilováním své vitální síly k plnému zdraví.“

Vystudovala jsem práva, stala se advokátkou se zaměřením na právo duševního vlastnictví a téměř 8 let pracovala jako in-house právník v největší farmaceutické společnosti v České republice, kde jsem 4 roky vedla oddělení ochranných známek a známkový tým. Měla jsem možnost se zúčastnit mnoha zahraničních konferencí, služebních cest po celém světě a pracovat v několika jazycích.

Kromě mého právního vzdělání jsem nadšenou lingvistkou a od r. 2012 soudní překladatelkou a tlumočnicí pro jazyk italský. Dále ovládám angličtinu, francouzštinu, němčinu a studuji španělštinu.

Moje životní cesta i příběh mě dovedly v roce 2017 k postklasické homeopatii, jejímu aktivnímu užívání a systematické léčbě. V roce 2018 jsem zahájila 3leté studium homeopatie a o rok později 2leté studium medicínského minima. Obojí studium jsem v září 2021 úspěšně završila závěrečnou zkouškou a získala tak vzdělání akreditované pro výkon homeopatie dle ECCH. Následně jsem v roce 2022 zahájila jednoleté studium klinické naturopatie, které jsem v červnu 2023 úspěšně dokončila.

JUDr. Iva Bíliková

Pokud Vás filosofie homeopatie zaujala nebo Vás trápí zdravotní obtíže, se kterými si klasická medicína neví rady, či nechcete svoje tělo nadměrně zatěžovat chemickými látkami či vedlejšími účinky, jsem tu pro Vás a ráda Vám poskytnu homeopatické poradenství.

KVALIFIKACE 

Medicínské minimum

Osvědčení o absolvování dvouletého kurzu (červen 2021)

Medicínské minimum

Homeopatie

Diplom z tříletého studia klasické homeopatie (září 2021)

Diplom z klasické homeopatie
Diploma in Classical Homeopathy

Aromaterapie

Certifikát o absolvování základního kurzu (květen 2023)

Diplom z klasické homeopatie

Klinická naturopatie

Certifikát o absolvování jednoletého studia (červen 2023)

Diplom z klasické homeopatie

Jsem tu pro vás

IB-HOMEO

JUDr. Iva Bíliková

IČ: 71345884

Brno (sídlo)

Kounicova 14/71
Brno
602 00

Rájec

Rájec 33
Borovnice – Rájec
517 41

Praha

dle domluvy